Çevre temizliği için çözümler


WHITE ENERGY SYSTEMS Ltd. önerileriyle çevre temizliği ve iklim değişimi sorunlarına kalıcı katkılar sunuyor ve atık imha tesislerinizin daha da ekonomik çalışmasını sağlıyor. WHITE ENERGY SYSTEMS tarafından arzedilen sistem çözümleri prensipte üç atık işleme yöntemine dayanıyor:

Entegreli Atık İşleme Sistemi


(IWS Metodu)
 

Hidrotermal Karbonlaştırma


(HTC Metodu)
weiter   weiter

Atık imha sorunlarınız için başvuracağınız hizmet kuruluşu WHITE ENERGY SYSTEMS Ltd. bu yöntemlerin uygulamaya alınması için yetkilendirilmiş ticari partnerinizdir. Uzmanlarımız bu yöntemleri münferit tesisatlar halinde veya kombine şekilde IWS atık değerlendirme tesisatları olarak uygulamaya geçirmenizde size yardımcı oluyor. Bu üç atık işleme yönteminin nasıl işlediğine dair kısa açıklamaları ileriki sayfalarımızda bulacaksınız. Talepleriniz üzerine, atık değerlendirme konusunda beklentilerinize göre biçilmiş işletim modelleri hazırlamaktan büyük memnunluk duyacağız.

Tam ihtiyacınıza ve beklentilerinize göre projelendirilmiş ekonomik çözümlerle projenizin gerçekleştirilmesi sırasında da sürekli yanınızda olacağız. Projelerinize gerek teknolojik gerekse ticari açıdan refakat ediyoruz. İhtiyaç halinde uygun ön finansman imkanları da sağlıyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi için veya bizlere doğrudan danışmak isterseniz Frankfurt merkezimizle irtibata geçmenizi rica ederiz.

White Energy Systems Ltd.

Beethovenplatz 1-3
60325 Frankfurt am Main
Germany

Fon +49 (0) 69 / 97 46 73 41

Fax +49 (0) 69 / 97 46 71 00

Email: info@white-energy-systems.com